KIRIKKALE KESKİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeni Öğretmenevi İnşaatı Başladı

Yeni Öğretmenevi İnşaatı Başladı

Temel kazılarına başlanan öğretmenevi inşaatında İlçe Kaymakamımız Muammer KÖKEN ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK ve Belediye Başkanımız Dede YILDIRIM incelemelerde bulunarak firma yetkililerinden bilgiler aldılar.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK incelemeler sırasında şunları ifade etmiştir: “Keskin’de uzun süredir hizmet veren fakat ekonomik ömrünü tamamlamış ve yapılan inceleme sonucu da depreme dayanıksız raporu verilmesi nedeniyle yıkım kararı alınan öğretmenevi binamızı yıkıp yerine modern, öğretmenlerimizin ve halkımızın sosyal ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir öğretmenevi yapılıyor. Bu tesis tamamlandığında inşallah Keskin güzel bir sosyal tesise sahip olacak.” dedi.   

İlçe Kaymakamımız Muammer KÖKEN ise incelemeler sırasında şunları ifade etmiştir: Yapılacak olan Keskin Öğretmenevi sayesinde ilçemizde konaklama sorununun çözüleceğini ve gelen misafirlerin nezih bir mekânda konaklayacaklarını ifade emiştir. Sözlerinin devamında da daha çok ilçe halkının kullanımına yönelik olan öğretmenevinin 60 yatak kapasiteli, içinde restoranı, düğün salonu, Türk Hamamı ile otaparkı bulunan modern bir tesis olacağını söyleyip 2019 yılında tamamlanması planlanan öğretmenevinin ilçeye büyük katkısı olacağını ifade etti. 

  10-10-201810-10-201810-10-2018

Bozkurt Mahallesi Cinali Yolu Cad. No1 Keskin/KIRIKKALE - 0.318.515.30.69

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.