KIRIKKALE KESKİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vakıfbank Gaffar Okkan Ortaokulu’nda Drama, Müzik ve Görsel Sanatlar Sınıfları Kuruldu

Vakıfbank Gaffar Okkan Ortaokulu’nda Drama, Müzik ve Görsel Sanatlar Sınıfları Kuruldu

           İlçemizde eğitim kalitesini artırmak, öğrencilere ilerde seçecekleri mesleklerde kariyer rehberliği yapmak ve öğrencilerin kendilerini geliştirmesi amacıyla Müdürlüğümüze bağlı Keskin Vakıfbank Gaffar Okkan Ortaokulu ile Yıldız Teknik Üniversitesi Öğrenci Konseyi tarafından hazırlanan “Yıldızlılar Geleceğin Yıldızlarıyla” projesi kapsamında ilçemiz de bulunan Yıldız Teknik Üniversitesi değerli hocaları ile Öğrenci Konseyinde görevli öğrencileri 30/03/2018, Cuma günü Vakıfbank Gaffar Ortaokulumuzda okuyan öğrencilerimizin daha iyi bir ortamda eğitim-öğretim görmeleri amacıyla imkânların artırılması amacıyla getirdikleri malzemeler ile Drama, Müzik ve Görsel Sanatlar sınıfları kurmuşladır. Ayrıca okul kütüphanesini zenginleştirmek ve imkanlarını artırmak amacıyla kitaplar, bilgisayarlar, santraç takımları ile öğrencilerin daha sağlıklı bir şekilde Beden Eğitimi derslerini yapabilmeleri için spor malzemeleri getirmişlerdir.

          Bunların yanında öğrencilerin akademik başarıları artırmak amacıyla da her öğrenci için yardımcı kaynak kitaplardan ve testlerden oluşan kendi hazırladıkları setleri getirerek dağıtmışladır.

           Yıldız Teknik Üniversitesi değerli hocaları ve öğrencileri bir dizi etkinlikler gerçekleştirerek çalışmalarını sonlandırmışlardır.

          İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu özverili ve gayretli çalışmalarından, desteklerinden dolayı değerli hocalarımıza, öğrencilerine ve Vakıfbank Gaffar Okkan Ortaokulu’nda görev yapan değerli idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.   

 

02-04-201802-04-201802-04-201802-04-201802-04-2018

Bozkurt Mahallesi Cinali Yolu Cad. No1 Keskin/KIRIKKALE - 0.318.515.30.69

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.