KIRIKKALE KESKİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KOP İdare Başkan Yardımcısı Halil İbrahim TONGUR ve beraberindekilerin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyareti

KOP İdare Başkan Yardımcısı Halil İbrahim TONGUR ve beraberindekilerin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyareti

          KOP İdaresi Başkan Yardımcısı Halil İbrahim TOGUR ile beraberindeki Konya / Karatay Zübeyde Hanım MTAL Müdürü Musa DALKILIÇ, Eğitim Bir Sen Konya / Karatay Şube Başkanı Vedat AY İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret etmişlerdir. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK’in makamında ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz bahçesinde gerçekleşen görüşme güzel bir sohbet ortamında gerçekleşmiştir. Görüşme sırasında KOP kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün yürüttüğü “Okuyan Şehir Keskin” ile “Çamurlu Eller KOP İle Düşler Kuruyor” projeleri hakkında bilgiler verilmiştir.

          Değerli misafirlerimize Keskin İmam Hatip Ortaokulu ve Anadolu İmam Hatip Lisesi için bir hayırsever tarafından yaptırılan uygulama camii gezdirilmiştir.

          Değerli misafirlerimizin ziyaretleri sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK tarafından “Okuyan Şehir Keskin” projesi kapsamında projeyi tanıtmak amacıyla hazırlanan hediyelerden değerli misafirlerimize takdim edilmiştir. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü önünde hatıra fotoğrafı çektirildikten sonra değerli misafirlerimizle vedâlaşılarak uğurlanmışladır.

12-04-201812-04-201812-04-201812-04-2018

BOZKURT MAH. CİN ALİ YOLU CAD. NO 1 İÇ KAPI NO 1 KESKİN / KIRIKKALE - 0.318.515.30.69

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.