KIRIKKALE KESKİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kırıkkale Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İsa ELİRİ’yi Ziyaret

Kırıkkale Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İsa ELİRİ’yi Ziyaret

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK beraberinde İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Erol İTİŞGEN ve Hüseyin KILIÇDAĞI ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE Birimi Sorumlusu Hamide DEMİRLEDİ ile birlikte Keskin Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ilçemizin iki değeri olan Kralların Ressamı olarak bilenen Rahmi PEHLİVANLI ile Halk Ozanımız Hacı TAŞAN için düzenlenen anma etkinlikleri, faaliyetleri ve çalışmalarında işbirliği içinde bulunarak her zaman desteklerini esirgemeyen Keskinli bir akademisyen olan Kırıkkale Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Görevlisi olan değerli hocamız Prof. Dr. İsa ELİRİ’yi ziyaret etmişlerdir.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK ve beraberindekilerle hoş sohbet ortamında geçen ziyaret sırasında Keskin’in kültürel özellikleri, eğitim – öğretim alanında yapılabilecekler; sorunlar ve çözüm önerileri hususlarında görüşülmüştür. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK ziyaretin sonunda; biz ne zaman kendisine müracaat etsek, bize kollarını açtı ve üniversitenin tüm imkânlarını öğretmenlerimize ve öğrencilerimize sundu bunun için kendisine teşekkür ediyorum

 

01-11-2018

BOZKURT MAH. CİN ALİ YOLU CAD. NO 1 İÇ KAPI NO 1 KESKİN / KIRIKKALE - 0.318.515.30.69

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.