KIRIKKALE KESKİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kırıkkale Milletvekilimiz Sayın Abdullah ÖZTÜRK’ü Ziyaretimiz

Kırıkkale Milletvekilimiz Sayın Abdullah ÖZTÜRK’ü Ziyaretimiz

          Keskin’e gelerek “Yeşilçam’ın Renkleri” Sergisini açan ve aynı zamanda “Hayata Tutunmak” kapsamında müdürlüğümüze bağlı okullarımızda empati eğitimi veren değerli dostumuz Ressam ve Milli Yüzücü Yusuf AKGÜN, Kırıkkale Milletvekilimiz Abdullah ÖZTÜRK’ün kare kalem portresini yapmıştır. Kendisi vekilimizin yapmış olduğu kara kalem portresini vekilimize hediye etmek amacıyla davet etmesi üzerine İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Nafiz Arafat TANIT ile birlikte Ankara’dan da Yusuf Beyi alarak sayın vekilimizi TBMM’de ziyaret ettik.

          Sayın vekilimizin TBMM’sindeki odasında gerçekleşen görüşmemizde Yusuf Beyin emeği ve göz nuru olan vekilimizin kara kalem portresini sayın vekilimize takdim ettik.

          Sayın vekilimize zamanlarını ayırarak bizleri kabul ettikleri için, bizlere karşı göstermiş oldukları yakınlıktan ve misafirperverlikten dolayı en başta sayın vekilimize ve ekibine teşekkür ederiz.

          Sayın vekilimize memleketimiz ve Kırıkkalemiz için yaptıkları çalışmalarda başarılar dileriz.

05-04-201805-04-201805-04-2018

Bozkurt Mahallesi Cinali Yolu Cad. No1 Keskin/KIRIKKALE - 0.318.515.30.69

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.