KIRIKKALE KESKİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Keskinliler Derneği Başkanı ve Üyeleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK’i Ziyaret Etmişlerdir

 Keskinliler Derneği Başkanı ve Üyeleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Hasan KÖKREK’i Ziyaret Etmişlerdir

Keskinliler Derneği Başkanı Mehmet ÖZDER ve beraberindeki Dernek Üyeleri Emekli Kurmay Albay Süleyman Sırrı Ulaşkan, Emekli Albay Aslan AKALIN, Emekli İlkokul Müdürü Ali BOZKURT ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK’i makamında ziyaret ettiler.

Dernek Başkanı Mehmet ÖZDER tarafından dernek faaliyetleri hakkında bilgi verilmiştir. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK’te eğitim – öğretim faaliyetleri, yapılan çalışmalar ve İlçe Müdürlüğümüzün yürüttüğü projeler hakkında bilgi vererek Keskin’in eğitim sorunları ve çözüm önerileri konusunda sohbet etmişlerdir.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK, Keskinliler Derneği Başkanı Ahmet ÖZDER ve üyelerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Keskin’in eğitim alanında gelişmesi ve ilerlemesi yönünde karşılıklı fikir alışverişinin devam edeceğini ve kendileri ile devamlı diyalog içinde olacaklarını söyledi.

Ziyaret sonunda Keskinliler Derneği Başkanı ve üyeleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK’e gösterdiği ev sahipliğinden ve vakit ayırdıkları için teşekkür ederek ayrılmışladır.

31-10-2018

BOZKURT MAH. CİN ALİ YOLU CAD. NO 1 İÇ KAPI NO 1 KESKİN / KIRIKKALE - 0.318.515.30.69

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.