KIRIKKALE KESKİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizde Yapımına Başlanan Keskin Öğretmenevi ve Cumhuriyet Ortaokulu İnşaat Alanlarını Ziyaret

İlçemizde Yapımına Başlanan Keskin Öğretmenevi ve Cumhuriyet Ortaokulu İnşaat Alanlarını Ziyaret

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK ile birlikte İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Erol İTİŞGEN ve Nafiz Arafat TANIT Keskin’de yapımı devam eden ve inşaatları 2019 / 2020 Eğitim – Öğretim yılında bitirilmesi hesaplanan Keskin Öğretmenevi ve Cumhuriyet Ortaokulu inşaat alanlarını gezerek yüklenici firma yetkililerinden bilgiler aldılar.

Keskin Öğretmenevi ve Cumhuriyet Ortaokulu inşaatlarını yerinde inceleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK, önümüzdeki eğitim – öğretim yılında hizmete açılması planlanan Keskin Öğretmenevi ile modern, öğretmenlerin ve halkımızın sosyal ihtiyaçlarını çok rahat karşılayacak bir öğretmenevine, hizmete açılacak olan Cumhuriyet Ortaokulu sayesinde öğrencilerin daha teknojik ortamlarda eğitim göreceğini söyledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “İlçemizde inşaatı devam eden Keskin Öğretmenevi ve Cumhuriyet Ortaokulu inşaat alanlarını yerinde inceleyip yüklenici firma yetkililerinden yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldık. Yeni açılacak olan Cumhuriyet Ortaokulu sayesinde eğitimde kalitemizin daha da yükseleceğine inanıyorum. İnşaatı devam eden Keskin Öğretmenevi ve Cumhuriyet Ortaokulu inşaatlarının en kısa sürede bitirilip yeni eğitim-öğretim yılına yetişmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.” dedi

31-10-201831-10-201831-10-2018

BOZKURT MAH. CİN ALİ YOLU CAD. NO 1 İÇ KAPI NO 1 KESKİN / KIRIKKALE - 0.318.515.30.69

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.