KIRIKKALE KESKİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet ERDEN’e Veda Yemeği

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet ERDEN’e Veda Yemeği

          İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet ERDEN’in Ankara’nın Akyurt ilçesine tayini çıkmasından dolayı Taş Mektap’te Veda Yemeği verildi.

          Veda yemeğine, Keskin Kaymakamı Muammer KÖKEN, Keskin İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan KÖKREK, Keskin İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Erol İTİŞGEN, Hüseyin KILIÇDAĞI ve Nafiz Arafat TANIT, müdürlüğümüze bağlı kurum ve okul müdürleri, müdür yardımcıları, İlçe Milli Eğitim personeli katıldı.

          Yemekte konuşan İlçe Kaymakamı Muammer KÖKEN görev süresi dolan devlet memurlarının tayinlerinin çıkmasının üzücü de olsa bir gerçek olduğunu vurgulayarak; “Her yerde ayrılık yeni bir başlangıca vesile olur. Bu durum kamu görevlisi olmanın bir gereğidir. Bu ayrılıklar olmasa yeni başlangıçlar, dostluklar oluşmaz. Bu bizim için farklılık ve zenginliktir. Ahmet Bey ile çalışmak bizleri memnun etti. Güzel uyumlu bir çalışma süresi geçirdik. Hizmetlerinden dolayı tayini çıkan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Ahmet ERDEN´e teşekkür ediyorum. Yolları ve bahtları açık olsun, yeni görevinde başarılar diliyorum.” dedi.

          İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan KÖKREK ise; “Aynı kurumda çalışan bireylerin birbirlerine karşı mesai arkadaşlığının ötesinde oluşan arkadaşlıklar ve dostluklar önemlidir. Çalışkan ve eğitime gönül veren bir mesai arkadaşının tayininin başka bir yere çıkması beni üzdü, ancak gittiği yerin her yönüyle çok güzel olması sebeiyle sevindim. 4 yıldır Keskin’de görev yapan enerjik, dinamik ve başarılı olan Ahmet ERDEN Beyin yeni görev yerinde daha nice başarılara imza atacağına inanıyorum. Onunla çalışmak bizleri memnun etti. Eğitim açısından ilçemizin eğitim alt yapısının güçlendirilmesi, yatırım ve eğitim hizmetlerinin planlanması, uygulanması açısından kendisiyle güzel çalışmalarımız oldu. Bu hizmetlere kaldığımız yerden devam edeceğiz. Hizmetlerinden dolayı tayini çıkan mesai arkadaşım ve kardeşim Ahmet Beye teşekkür ediyorum. Yolları ve bahtları açık olsun, yeni görevinde başarılar diliyorum.” dedi.

          Yemeği düzenleyenlere ve katılanlara teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet ERDEN, “Burada güzel günler geçirdim, güzel dostluklar kurdum. Sizlerle 4 yıl beraber oldum. Gayet samimi bir ortamda çalışma fırsatı buldum. Keskin için gönülden çalıştık. Makam ve mevkiler gelip geçicidir. Önemli olan vatanımıza ve milletimize hizmet etmektir. Çünkü vatanımıza ve milletimize hizmet etmek boynumuzun borcudur. Hizmetlerimizi yürütürken tüm kurumlardan ve sizlerden destek aldık. Sizlerle birlikte bu hizmeti yürüttük. Yapamadıklarımız ve eksiklerimiz varsa o da istenmeyen sebeplerden kaynaklanmıştır. Ankara’da sizlerinde bir eviniz var. Her zaman Ankara’da açık bir kapınızın olduğunu bilmenizi isterim. Bugüne kadar istemeyerek birilerini kırdıysam kusura bakmasınlar. Benim hiç kimseye gönül kırgınlığım yok. Ben herkese hakkımı helâl ediyorum, sizlerden de helâllik istiyorum.” dedi.

          İlçe Kaymakamımız Muammer KÖKEN tarafından başarılı çalışmalarından dolayı Şube Müdürümüz Ahmet ERDEN´e Başarı Belgesi, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK tarafından ise Şube Müdürümüz Ahmet ERDEN´e plaket verilmiştir. Ayrıca İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Ahmet ERDEN´e ve Batman´a tayini çıkan Ceritmüminli İlkokulu/Ortaokulu müdürümüz Birzan DAŞ´a hediye verilmiştir.

20-07-201820-07-201820-07-201820-07-201820-07-201820-07-201820-07-201820-07-201820-07-201820-07-201820-07-201820-07-201820-07-201820-07-2018

 

Bozkurt Mahallesi Cinali Yolu Cad. No1 Keskin/KIRIKKALE - 0.318.515.30.69

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.