KIRIKKALE KESKİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK ile Şube Müdürümüz Hüseyin KILIÇDAĞI’nın Mehmet Arifoğlu İlkokulu’nu Ziyaretleri

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK ile Şube Müdürümüz Hüseyin KILIÇDAĞI’nın Mehmet Arifoğlu İlkokulu’nu Ziyaretleri

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK, Şube Müdürü Hüseyin KILIÇDAĞI ile birlikte Mehmet Arifoğlu İlkokulu’nu ziyaret etmişlerdir.

Okul / Kurum ziyaretleri kapsamında eğitimle ilgili sorunları yerinde görmek, öğretmen ve öğrencilerle bir arada olmak ve moral, motivasyonda bulunmak amacı ile Mehmet Arifoğlu İlkokulu’nu ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK, yaptığı ziyarette sınıfları tek tek dolaştı, derslere iştirak ederek öğrencilerle sohbet etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK, Okul Müdürü Tayyar KILIÇ’tan yapılan çalışmalar, etkinlikler ve okulun başarı durumuyla ilgili bilgi aldı. Ardından öğretmenlerle toplantı yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK, eğitim – öğretimle ilgili ihtiyaç ve istekleri dinledi. Gelen talep ve önerileri dinledikten sonra okulun bölümlerini gezip incelemelerde bulundu.

Öğretmenler TANAP Projesi kapsamında yapılan kütüphanede bir araya gelen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK, “Gücümüz yettiğince okullarımızı gezerek öğretmenlerimizle, öğrencilerimizle tanışacağız. Başarıyı da, sorumluluğu da paylaşmak lazım ve eğer bir başarı isteniyorsa bu aile havası muhafaza edilmelidir. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK, öğrencilerin millî ve manevî değerlerine bağlı, vatanını ve milletini seven, birlik ve beraberlik içerisinde, bilim ve teknolojik yönden çağın gereklerine uygun olarak yetişmeleri için tüm öğretmenlerin üzerine düşen görevi yerine getirmesi gerektiğini söyledi.

Ayrıca öğrencilerimizin zararlı alışkanlıklardan uzak tutulması ve okuma alışkanlığı edinerek akademik, sosyal, kültürel, sportif başarılar edinmeleri hususunda yardımcı olunması gerektiğini; kaliteyi bir yaşam şekli olarak benimseyen ve özümseyen, verdikleri destekle eğitim ve öğretime katkı sağlayan tüm öğrenci velilerimize teşekkür ederek sözlerini tamamladı.

Ziyaretleri nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK’e memnuniyetlerini bildiren Okul Müdürü Tayyar KILIÇ, ziyaretten memnun kaldıklarını, kendileri için moral olduğunu ve kendilerine yapmış oldukları tavsiyeler doğrultusunda daha güzel işler yapacaklarını ifade etti.foğlıu 

 

10-10-201810-10-201810-10-201810-10-201810-10-201810-10-2018

Bozkurt Mahallesi Cinali Yolu Cad. No1 Keskin/KIRIKKALE - 0.318.515.30.69

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.