KIRIKKALE KESKİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Ali ÖZDEMİR ve Dursun KARAKUŞ’un “Çamurlu Eller KOP İle Düşler Kuruyor Atölyesi”ni Ziyaretleri

İl Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Ali ÖZDEMİR ve Dursun KARAKUŞ’un “Çamurlu Eller KOP İle Düşler Kuruyor Atölyesi”ni Ziyaretleri

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı “Çamurlu Eller KOP İle Düşler Kuruyor Atölyesi” İl Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Ali ÖZDEMİR ve Dursun KARAKUŞ tarafından ziyaret edilmiştir.

Bu ziyarette İl Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Ali ÖZDEMİR ve Dursun KARAKUŞ’a İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK eşlik etmişlerdir. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK tarafından değerli misafirlerimize “Çamurlu Eller KOP İle Düşler Kuruyor Projesi” ve “Çamurlu Eller KOP İle Düşler Kuruyor Atölyesi”nde yapılan çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgi vermiştir. “Çamurlu Eller KOP İle Düşler Kuruyor Atölyesi” Sorumlusu ve Hocası Harun GÜMÜŞHAN ise değerli misafirlerimize atölyenin bölümlerini gezdirerek kursiyerler tarafından yapılan ürünler gösterilerek çalışmalar hakkında bilgiler vermiştir.

Ziyaret bitiminde İl Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Ali ÖZDEMİR ve Dursun KARAKUŞ göstermiş oldukları ev sahipliğinden ve misafirperverliğinden dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK’e teşekkür etmişlerdir.

07-11-2018

BOZKURT MAH. CİN ALİ YOLU CAD. NO 1 İÇ KAPI NO 1 KESKİN / KIRIKKALE - 0.318.515.30.69

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.