KIRIKKALE KESKİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri Ailelerle Buluşuyor Projesi

İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri Ailelerle Buluşuyor Projesi

           Müdürlüğümüze bağlı İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri “Öğrenciler Ailelerle Buluşuyor Projesi” kapsamında idarecilerinin, öğretmenlerinin, velilerinin ve arkadaşlarının da desteği ile ilçede bulunan ihtiyaç sahibi ve hasta olan bazı ailelerin tespitlerini yaparak biriktirdikleri harçlıkları ile ilçedeki ihtiyaç sahibi ailelerin ihtiyaçlarını giderecek para yardımında bulundular.

          Bu çalışmayla ilgili olarak İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Harun BAKÇEPINAR şu değerlendirmelerde bulunmuşlardır:

          Okul Müdürü Harun BAKÇEPINAR, bu tür etkinliklerle öğrencilere eğitimlerinin yanı sıra toplumsal değerlerden büyüklere, yaşlılara ve hastalara hürmet ve yardım etme duygusu vermeye çalıştıklarını ifade etmiştir. Proje sayesinde çok önemli kazanımlar elde ettiklerini belirtmiştir.

          Proje kapsamında danışman öğretmenlerinin de katkılarıyla öğrencileriyle birlikte ilçede kanser hasta olan ve aynı zamanda velileri olan bir aileye ziyaret gerçekleştirdiklerini hasta velilerinin tansiyon ve diğer sağlık muayenesi ile kontrollerini yaptıklarını ifade etmiştir. Ayrıca bu öğrencilerinin de 4 yıl boyunca servis ücretini üstlendiklerini ve velilerine de temel ihtiyaçlarını karşılamaları amacıyla bir miktar maddi destek sağladıklarını belirtmiştir.

          Bu tür çalışmalarda ve faaliyetlerde başarılı bir performans gösteren müdürlüğümüze bağlı İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi idarecilerine, öğretmenlerine, öğrencilerine ve velilerine teşekkür ederiz.  Başarıları daim olsun.

03-04-201803-04-201803-04-201803-04-2018

Bozkurt Mahallesi Cinali Yolu Cad. No1 Keskin/KIRIKKALE - 0.318.515.30.69

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.