KIRIKKALE KESKİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Halk Eğitim Kursu Ziyareti

Halk Eğitim Kursu Ziyareti

          Müdürlüğümüze bağlı Atatürk İlkokulu’nda Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan biçki-dikiş kursunda eğitim gören kursiyerler ziyaret edildi.

          Ziyarete İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan KÖKREK, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Ahmet ERDEN, Hüseyin KILIÇDAĞI ve Nafiz Arafat TANIT ile Halk Eğitim Merkezi Müdürü Eyyup ERDEN katılmışladır.

          Halk Eğitim Merkezi Müdürü Eyyup ERDEN, Halk Eğitim Merkezimiz bünyesinde 7’den 77’ye her yaştan insanın ilgi, yetenek ve beklentilerine yönelik kurslar düzenlediklerini belirterek düzenledikleri kurslarla genç kızların, annelerin el becerilerini artırmak, onları meslek sahibi yaparak sosyal ve kültürel zenginlik sağlamayı amaçladıklarını belirtmiştir.

          İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan KÖKREK ve beraberindekiler daha sonra üretilen el emeği ve göz nuru ürünlerin sergilendiği bölümü gezerek inceledi. Kursiyerle ve usta öğretici Şengül Hanım ile sohbet ederek bilgi aldı.

          İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan KÖKREK burada yaptığı konuşmada, “Kursiyerlerimizin yaptığı el emeği ve göz nuru işleri inceledik. Bizler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her zaman katkı sunmaya hazırız. Özellikle maddi imkânsızlıklar noktasında ben kendi adıma elimden gelen desteği sunma gayreti içinde olacağıma söz veriyorum. Bizlere göstermiş oldukları ilgi ve alaka için başta kurs usta öğreticisi Şengül Hanıma ve kursiyerlere teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim.” dedi.

          İlçe Milli Eğitim Hayat Boyu Öğrenme Şubesinden sorumlu Şube Müdürü Hüseyin KILIÇDAĞI da, “Çok el emeği ve göz nuru dökülmüş. Makine başında saatler geçirilmiş. Kursiyerler maharetlerini sergileyerek böyle bir organizasyona imza atmışlar. Hepsini kutluyor ve teşekkür ediyorum.” dedi.

          Ev sahipliğini yapan usta öğretici ve kursiyerler tarafından hazırlanan yiyecekler misafirlere ikram edilmiştir.

          Usta öğretici Şengül Hanım ve kursiyerler gösterdikleri ilgi ve ziyaretlerinden dolayı en başta İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK ve ekibine teşekkürlerini sunarak, duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

          Halk Eğitim Merkezi Müdürü Eyyup ERDEN ise, desteklerinden ve teşriflerinden dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan KÖKREK ve katılımcılara teşekkür etti.

          Bizlerde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak gayretlerinden ve başarılı çalışmalarından dolayı Halk Eğitim Merkezi Müdürü Eyyup ERDEN’e, usta öğretici Şengül Hanıma ve kursiyerler ile okulunda Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde biçki-dikiş kursu açılması için uygun ortamı sunan ve hazırlayan Atatürk İlkokulu idarecileri ve yardımcı personellerine teşekkür ederiz.

09-04-201809-04-201809-04-201809-04-201809-04-201809-04-201809-04-201809-04-201809-04-201809-04-201809-04-201809-04-2018

BOZKURT MAH. CİN ALİ YOLU CAD. NO 1 İÇ KAPI NO 1 KESKİN / KIRIKKALE - 0.318.515.30.69

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.