KIRIKKALE KESKİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ekim Ayı “İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı”na Keskin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Olarak Ev Sahipliği Yaptık

Ekim Ayı “İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı”na Keskin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Olarak Ev Sahipliği Yaptık

“Değerli Yöneticiler Projesi” kapsamında Ekim ayı İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf TÜFEKÇİ başkanlığında müdürlüğümüze bağlı İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenler odasında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Adnan ŞENER, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK, Maarif Müfettişleri Başkanımız Yaşar ERBEK, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplantı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK’in ilçenin eğitim durumu, personel sayısı, gerçekleştirilen proje ve çalışmalarla hakkında hazırlanan brifing slaytı eşliğinde bilgi vermesiyle başladı.

Katılımcılara “Yeni Vizyon Kırıkkale Projesi” hakkında ayrıntılı bir bilgi veren  ve bu toplantının da projenin bir ayağı olduğunu ifade eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf TÜFEKÇİ; belirli periyotlar dahilinde gerçekleştirilen toplantıların eğitim camiası olarak bir aile bütünlüğü içerisinde bulunulmasını, fikir alışverişinde bulunulmasını, birlik ve beraberlik içerisinde hareket edilmesini sağladığını ve motive edici olduğunu ifade etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf TÜFEKÇİ sözlerinin devamında, EBA kullanımının artırılmasının öğrencilerin başarılarını önemli ölçüde etkilediğini, TÜBİTAK projelerinin öğrencileri bilimsel çalışmalar yapmaya yönlendirdiğini ifade etti. Ayrıca öğrencilerin sportif ve sanatsal faaliyetler içerisinde bulunmalarının onların ruh hallerini olumlu etkileyerek internet bağımlığı, teknoloji bağımlılığı, madde bağımlılığı gibi kötü alışkanlıklardan alıkoyduğunun önemini belirterek bu tarz çalışmaların yakından takip edilerek öğretmenlerin ve öğrencilerin teşvik edilmesinin gerekli olduğunu belirtti. Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Adnan ŞENER ile Milli Eğitim Şube Müdürleri Erdoğan ÇAKMAK, Hüseyin ÖZAY ve Yalçın YILMAZ’da kendi birimleri hakkında bilgi vermelerinin ardından, iyi dilek ve temennilerle toplantı sona erdi.

Toplantıdan sonra değerli misafirlerimizle ilçemizin yetiştirdiği saz ve söz üstadı Hacı TAŞAN’ın adını taşıyan Taş Mektepte çay ikramında bulunulmuştur. Çay ikramından sonra değerli misafirlerimiz ile vedalaşılarak uğurlanmışlardır.

 

19-10-201819-10-201819-10-201819-10-201819-10-201819-10-2018

BOZKURT MAH. CİN ALİ YOLU CAD. NO 1 İÇ KAPI NO 1 KESKİN / KIRIKKALE - 0.318.515.30.69

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.