KIRIKKALE KESKİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ceritkale Köyünde Vatandaşla Buluşma Toplantısına Katıldık

Ceritkale Köyünde Vatandaşla Buluşma Toplantısına Katıldık

          Kamu Hizmetlerinin etkin ve verimli bir şekilde sunulması, vatandaşın talep ve şikâyetlerinin mümkün olan en kısa sürede çözüme kavuşturulması için İlçemiz Kaymakamı Muammer KÖKEN başkanlığında İl Genel Meclisi üyeleri ve daire amirlerinin katılımıyla Ceritkale Köyü’nde vatandaşla buluşma toplantısına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü temsilen İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nafiz Arafat TANIT, Keskin Öğretmenevi ve ASO Müdürü Murat ÖZSOY ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Eyyup ERDEN katılmışlardır.

          Toplantının açılış konuşmasında Kaymakamımız Muammer KÖKEN; “vatandaşlarımızın sorun ve taleplerini bizzat yerinde görmek ve dinlemek için böyle bir uygulama başlatıldığını, bu tür ziyaretlerin devam edeceğini, vatandaşların sorun ve taleplerinin bizzat takipçisini olacağım.” dedi.

          Cami bahçesinde yapılan toplantıda daire amirleri ve kurum müdürleri söz alarak faaliyet ve projelerini anlattılar.

          Toplantıya katılan köylüler Kaymakamımız Muammer KÖKEN ve beraberindeki heyetin yapmış oldukları bu ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.  

06-08-201806-08-201806-08-2018

Bozkurt Mahallesi Cinali Yolu Cad. No1 Keskin/KIRIKKALE - 0.318.515.30.69

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.