KIRIKKALE KESKİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“İstiklâl Marşı’nı Güzel Okuma Yarışması”nda Dereceye Giren Öğrencilerimizin Ziyareti

“İstiklâl Marşı’nı Güzel Okuma Yarışması”nda Dereceye Giren Öğrencilerimizin Ziyareti

          Müdürlüğümüzce “12 Mart İstiklâl Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü” kapsamında ilkokullar ve ortaokullar arasında gerçekleştirilen “İstiklâl Marşı’nı Güzel Okuma Yarışması”nda ilçe genelinde ilkokul dalında Bilge Kaan İlkokulu öğrencisi Nisa Nur YURTBAŞ ile ortaokul dalında Vakıfbank Gaffar Okkan Ortaokulu öğrencisi Ecrin AYDOĞDU birinci olarak Kırıkkale il merkezinde yapılan yarışmada ilçemizi temsil etmişlerdir. Bilge Kaan İlkokulu öğrencisi Nisa Nur YURTBAŞ il genelindeki yarışmada ilkokul dalında dördüncü, Vakıfbank Gaffar Okkan Ortaokulu öğrencisi Ecrin AYDOĞDU il genelindeki yarışmada ortaokul dalında ikinci olmuştur.

          İl genelinde ortaokul dalında ikinci olan Vakıfbank Gaffar Ortaokulu öğrencisi Ecrin AYDOĞDU 12 Mart 2018, Pazartesi günü Kültür Merkezinde yapılan törende hediyesi kendisine takdim edilmiştir.

          İlçe ve il genelindeki yarışmalarda dereceye girerek bizleri gururlandıran öğrencilerimiz ile birlikte okul idarecilerini ve öğretmenini İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK makamında kabul etti.

          Öğrencilerimizi tebrik eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK, öğrencilerimize başarılarının devamını dileyerek kitap hediye edip başarılarından dolayı düzenlenen “İstiklâl Marşı’nı Güzel Okuma Belgeleri”ni vermiştir.

 

15-03-201815-03-201815-03-201815-03-2018

 

Bozkurt Mahallesi Cinali Yolu Cad. No1 Keskin/KIRIKKALE - 0.318.515.30.69

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.