KIRIKKALE KESKİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

6. Ufka Yolculuk “Sünnet Olmadan, Ümmet Olmaz” Konulu Bilgi ve Kültür Yarışması Ödül

6. Ufka Yolculuk “Sünnet Olmadan, Ümmet Olmaz” Konulu Bilgi ve Kültür Yarışması Ödül

          Dünyada ve Türkiye genelinde Zinde Gençlik ve Spor Derneği tarafından Kırıkkale’de de Kale Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü tarafından düzenlenen 6. Ufka Yolculuk “Sünnet Olmadan, Ümmet Olmaz” Konulu Bilgi ve Kültür Yarışması’nın ilçe ödüllerinde Keskin’de A (6-10 Yaş), B (11-14 Yaş), C (15-19 Yaş) kategorilerinde dereceye girenlere ödülleri Ufka Yolculuk Kırıkkale İl Temsilcisi Mustafa ARI, Keskin Müftü Vekili Uğur ÖZTÜRK, Keskin İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet ERDEN, Keskin AİHL Müdürü Haluk ÖZDEMİR, İbn-i Sina MTAL Müdürü Harun BAKÇEPINAR, Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Murat ÜRKMEZ, Çalış İlkokulu Sınıf Öğretmeni Çağdaş ÜLGEN  katılımlarıyla İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK’in makamında verildi.

          Dereceye giren öğrencilerimiz; Keskin AİHL öğrencileri İrem Su DEMİRLİKAYA (A Kategorisi), Fahrettin Furkan DIRIL (B Kategorisi), Nursena ARLIER (C Kategorisi), Aybike ÇEKİRGE (C Kategorisi); İbn-i Sina MTAL öğrencisi Buse VAROL (C Kategorisi); Cumhuriyet Ortaokulu öğrencileri Betül MÜLDÜR (A Kategorisi), Fatma Beren KARAKUŞ (B Kategorisi), Elif ÖLMEZ (B Kategorisi); Çalış İlkokulu öğrencisi Ekrem GÜMÜŞ (A Kategorisi)  

          İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak 6. Ufka Yolculuk “Sünnet Olmadan, Ümmet Olmaz” Konulu Bilgi ve Kültür Yarışmasını düzenleyen Kale Gençlik Spor ve İzcilik Kulübüne, Ufka Yolculuk İl Temsilcisi Mustafa ARI’ya, yarışmaya katılımları için öğrencilerini yönlendiren ve destekleyen Çalış İlkokulu, Cumhuriyet Ortaokulu, İbn-i Sina MTAL ve Keskin AİHL idarecilerine, öğretmenlerine ve dereceye giren öğrencilerine teşekkür ederiz.   


16-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-2018

BOZKURT MAH. CİN ALİ YOLU CAD. NO 1 İÇ KAPI NO 1 KESKİN / KIRIKKALE - 0.318.515.30.69

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.