KIRIKKALE KESKİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 Kasım Öğretmenler Günü Programı Kapsamında Hasta Öğretmen Ziyareti

24 Kasım Öğretmenler Günü Programı Kapsamında Hasta Öğretmen Ziyareti

24 Kasım Öğretmenler Günü programı kapsamında İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Harun BAHÇEPINAR, Keskin Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Haluk ÖZDEMİR, Maden Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Harun KILIÇ yer aldığı komisyon tarafından rahatsızlığı nedeniyle evinde tedavisi devam eden İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmeni Yusuf ÇİMENDAĞ’ı evinde ziyaret etmişlerdir. 

Ziyaret sırasında kendisinden tedavisi hakkında bilgiler alınmıştır. Kendisine geçmiş olsun dileklerinde bulunarak öğretmenler günü kutlanmıştır.

Yusuf ÇİMENDAĞ ise hatırlanmış olmasının kendisini çok duygulandırdığını ve bu ziyaretin kendisi açısından çok değerli olduğunu belirterek teşekkür etmiştir.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Yusuf Hocamıza acil şifalar dileriz, inşallah değerli hocamızı en kısa sürede sağlığına kavuşarak görevinin başında görmeyi dileriz.

04-12-201804-12-201804-12-201804-12-2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bozkurt Mahallesi Cinali Yolu Cad. No1 Keskin/KIRIKKALE - 0.318.515.30.69

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.