KIRIKKALE KESKİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2017 / 2018 Eğitim – Öğretim Yılı Sene Sonu Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı

2017 / 2018 Eğitim – Öğretim Yılı Sene Sonu Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı

          2017 / 2018 Eğitim – Öğretim Yılı, Sene Sonu “Okul Müdürleri Toplantısı” İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK Başkanlığında Keskin Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmenler odasında yapılmıştır. Toplantıya İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Ahmet ERDEN, Erol İTİŞGEN, Hüseyin KILIÇDAĞI ve Nafiz Arafat TANIT, müdürlüğümüze bağlı merkez, belde, köy kurum ve okul müdürleri katılmışlardır.

          Toplantıya Saygı Duruşu yapılması ve İstiklâl Marşı’nın okunmasıyla başlandı. Toplantı açılış konuşması İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK tarafından yapıldı.

          İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KÖKREK açılış konuşmasında: “Hepiniz hoş geldiniz. Biz, Keskin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak idarecileriyle, öğretmenleriyle, personelleriyle, öğrencileriyle ve velileriyle büyük bir aileyiz.

          2017 / 2018 Eğitim – Öğretim Yılının son günlerine girmiş bulunmaktayız. Bu eğitim – öğretim yılının başarılı ve yararlı çalışmalarla sona erdiğine inanıyorum ve okulumuzun hemen her birinde güzel çalışmalar yapan siz müdürlerimiz olmak üzere tüm öğretmenlerimize ve personelimize teşekkür ediyorum. Dolu dolu bir eğitim – öğretim yılı yaşadık, çok şükür çok önemli herhangi bir olumsuz olay yaşamadan bu yılı bitirmiş olduk. Pek çok okulumuzda projeler yapıldı, törenler ve faaliyetler yapıldı, bizler de imkânlar ölçüsünde davetlerinize olumlu karşılık vermek suretiyle katılım göstermeye çalıştık. Gördük ki, ilçemiz eğitim alanında iyi bir konumda, bunun gelecek yıllarda daha iyi olması için eşgüdüm halinde hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Bizler de sizlere çalışmalarınızda elimizden geldiğince destek olmaya devam edeceğiz. Yaz döneminde okullarımızda olun, takip edin eksikler varsa gidermek için birlikte çalışalım ve özellikle de İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ilgili birimleri ile iletişim kuralım ve bilgilendirelim.” dedi.

          Daha sonra Şube Müdürleri söz alarak kendi alanları ile ilgili gördükleri eksiklikleri, yapılması gereken ve gelecek eğitim – öğretim yılı için yapılmasını istedikleri işlemler ile yıl boyunca yapılan faaliyetler hakkında bilgi verdiler.

          Toplantıda söz alan idareciler geçmiş yılın eksikliklerini ile gelecek yılda beklentilerini dile getiren konuşmalar yapıldı.

          Toplantı iyi niyet ve temennileriyle bitirildi.

07-06-201807-06-201807-06-201807-06-201807-06-201807-06-2018

Bozkurt Mahallesi Cinali Yolu Cad. No1 Keskin/KIRIKKALE - 0.318.515.30.69

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.